Loading...

Události

Veletrh Drupa 2024
Veletrh

DRUPA 2024

Rádi bychom vás pozvali na stánek Fujifilm na veletrhu Drupa 2024, který proběhne ve dnech 28. května – 7. června 2024. Naši zástupci Bohuslav Skořepa a Jakub Novysedlák Vám budou po celou dobu veletrhu k dispozici přímo na stánku společnosti Fujifilm a budou se Vám věnovat v českém jazyce.

Messe Düsseldorf, Německo
28.května až 7.června 2024

Neváhejte a ozvěte se nám a rezervujte si čas na našem stánku:

V posledních letech došlo ke skutečné transformaci produktového portfolia společnosti Fujifilm napříč všemi sektory trhu a těšíme se, že budeme moci sdílet naše špičkové digitální technologie na největší světové výstavě tisku.

Co můžete očekávat v oblasti komerčního tisku na stánku:

 • Úplně první živá ukázka plně barevného vysokorychlostního inkoustového tiskového systému s kontinuálním podáváním Jet Press 1160CFG.
 • Pohled na Jet Press 750S s jeho nesrovnatelnou kvalitou tisku, dosažené díky jedinečné inkoustové technologii.
 • První digitální tiskový stroj formátu B2+ na světě využívající technologii suchého toneru, Revoria Press GC12500.
 • Poprvé budou představeny dvě nové produkční tiskárny střední třídy Revoria Press SC285 a Revoria Press EC2100. Obě poskytují možnost tisku pěti barvami v jednom průchodu a čerpají z technologií naší vlajkové lodi velmi úspěšné tiskárny Revoria Press PC1120.
 • Jak podporujeme inovace v pracovním postupu, s naším digitálním pracovním postupem XMF PressReady a dalšími řešeními, která ještě nebyla oznámena.
 • Zahrnutí dokončovacího zařízení třetích stran, které bude demonstrovat obrovskou rozmanitost aplikací možné s technologií Fujifilm.

Na co se můžete těšit z velkoformátové technologie:

 • Technická ukázka nového automatizačního systému, který usnadňuje proces výroby z palet na palety pro pevné substráty.
 • Ukázka předvádějící všestrannost tiskárny Acuity Prime Hybrid.
 • Představení technologie „AquaFuze“ – nový vodní inkoust vytvrditelný UV zářením od společnosti Fujifilm.

V oblasti výroby obalů:

 • Živá ukázka digitálního inkoustového tiskového stroje Jet Press FP790 pro trh flexibilních obalů.
 • Různá řešení pro potisk, včetně nového systému digitálního zdobení DE1024 Printbar, který umožňuje aplikovat digitální zkrášlení, jako je například bodový lak, na etikety a různé typy obalů.

Nakonec navštivte inovační zónu Fujifilm, kde vyzdvihneme naše hlavní schopnosti inkoustových tiskáren a tonerů, a fotografickou zónu, kde představíme řadu fotografických řešení Fujifilm.

SKORI Fuji je FUJIFILM Partner roku 2024!
AKTUALITA

SKORI Fuji je FUJIFILM Partner roku 2024!

Společnost Fujifilm pořádala ve dnech 16. a 17. dubna 2024 v Maďarsku v hlavním městě Budapešti první ročník evropského partnerského setkání v oblasti digitálního tisku.

Maďarsko, Budapešť
16. dubna 2024

V rámci partnerského setkání představil Fujifilm mimo jiné své plány na rok 2024. Bude to rok mnoha událostí. Nejvýznamnější z nich je jednoznačně veletrh DRUPA 2024, který proběhne na přelomu května a června. Fujifilm má na letošní rok připravenou pěknou řádku novinek a ty budou představeny právě na Drupě. My jsme měli jedinečnou možnost se o nich v Budapešti s předstihem dozvědět.

Součástí partnerského setkání bylo i vyhodnocení uplynulého roku. Po slavnostní večeři došlo i na ocenění nejúspěšnějších obchodních partnerů za celou Evropu. K naší velké radosti SKORI Fuji získalo prestižní cenu FUJIFILM Partner roku 2024!

Tento úspěch je pro nás důkazem toho, že naše poctivá týmová práce a profesionalita mohou vést k významným výsledkům nejen v naší malé České republice, ale i v celoevropském měřítku.

Ocenění pro nás bylo naprosto nečekané a představuje velký důvod k oslavám! Je to ale i velký závazek do budoucna, který nás motivuje nepolevit a stále poskytovat služby spojené s tiskovými technologiemi Fujifilm na nejvyšší možné úrovni.

Věříme, že pro naše stávající i potenciální zákazníky je to výrazný signál, že spolupráce s námi je rozhodně tou správnou cestou.

Těšíme se na všechny technologické novinky a stroje, které nám rok 2024 u Fujifilmu přinese!

Revoria Press SC + EC launch
AKTUALITA

Revoria Press SC180 / SC170 a EC1100

Spolu se společností Fujifilm, jsme v ČR uvedli na trh novou produktovou řadu Revoria Press SC 170/180 a Revoria Press EC 1100. Konečně jsme tak vyplnili mezeru v portfoliu a nyní můžeme produkčními tiskárnami Fujifilm uspokojit opravdu jakéhokoli zákazníka od malého print shopu až po velkou průmyslovou tiskárnu.

Česká Republika
19. září 2023

Nový xerografický tonerový stroj Revoria Press EC1100 s výkonem 100 stran za minutu vhodně doplňuje naši vlajkovou loď Revoria Press PC1120 v oblasti vysokých objemů tisku a také všude tam, kde postačuje tisk pouze čtyřmi CMYK tonery.

Naše nová řada Revoria Press SC 170/180 s výkonem 80 stran za minutu pak představuje ideální volbu v nejprodávanější kategorii na trhu, tedy v oblasti středního objemu tisku. Revoria Press SC 170/180 nabízí téměř identické technické parametry jako jeho větší sestra Revoria EC1100 a je určena pro zákazníky, kterým by již nepostačoval náš základní model řady APEOS Pro C.

Obě zbrusu nové zařízení sdílejí některé špičkové technologie a funkcionality s vlajkovou lodí Revoria Press PC1120. Celá naše řada strojů Revoria Press tak nyní tvoří na trhu zcela ojedinělou nabídku technologií s ultimátními možnostmi využití a je připravena zvládnout požadavky každého zákazníka.

Tyto nové stroje je již dnes možné objednat a dodat! Brzy se objeví i v našich předváděcích prostorech! Náš obchodní i servisní tým je již plně vyškolen a připraven nejen zodpovědět jakékoli vaše otázky, ale především vám zajistit špičkový poprodejní servis tak, jak jste u nás zvyklí!

polygraf rekapitulace
Rekapitulace

SKORI Fuji na veletrhu Reklama Polygraf 2023

Vstup značky Fujifilm do Evropy a České republiky je pro nás velkou událostí, a proto jsme se rozhodli tento historický krok podpořit masivní prezentací značky Fujifilm na tradičním veletrhu Reklama Polygraf.

Česká Republika
2. května 2023

Rozsáhlá expozice společnosti Fujifilm Česká republika a v jejím sousedství náš stánek SKORI Fuji demonstrovala jak šířku záběru společnosti Fujifilm, tak naši schopnost vysoce odborně nabízet, prodávat a servisovat sofistikované tiskové systémy Fujifilm. Společnost SKORI Fuji se specializuje na produkční tonerové a inkoustové tiskové technologie. Se značkou Fujifilm navazujeme na naši dlouholetou a hlubokou znalost tiskových technologií.

Na našem stánku jste tak mohli vidět horkou novinku v podobě základního modelu mezi našimi produkčními tiskárnami stroj Apeos Pro C650. Jedinečnost tohoto stroje je podtržena i zcela nečekanou objednávkou tohoto stroje od společnosti VM Press – tímto děkujeme panu Lorencovi za projevenou důvěru!

Dále jste mohli na našem stánku vidět černobílý produkční stroj Revoria Press E1. Ten jsme vystavovali v nejčastější konfiguraci, která zahrnuje unikátní podtlakové nakladače papírů, finišing vč. vazby V1 doplněný o Square Back Fold Trimmer. Tato konfigurace umožňuje vysoce efektivní výrobu například návodů k obsluze ve výrobních linkách našich zákazníků. Velkou výhodou je takřka bezobslužný provoz, vynikající vzhled výsledných brožur a maximální efektivita s minimem prostojů. I zde se můžeme pochlubit objednávkou uzavřenou přímo na stánku s naším dlouholetým partnerem společností PLAM, s.r.o. – pánové objednali hned 2 stroje – děkujeme!

Hlavní “atrakcí” byl rozhodně stroj Fujifilm Revoria Press PC 1120, který jste mohli vidět hned v čele stánku Fujifilm, a to takřka v maximální konfiguraci – téměř 8m dlouhý stroj po celou dobu produkoval naprosto neuvěřitelné tiskoviny vytvořené takzvaně na jeden stisk tlačítka. Po celou dobu byl náš stroj v konfiguraci CMYK + Pink toner a v průběhu času jsme střídali v šesté stanici metalický stříbrný a zlatý toner podle toho, co bylo zrovna třeba prezentovat. Díky kompletnímu dokončování včetně trimovacího bigovacího modulu, vazby V1 a Square Back Fold Trimmeru, nám na konci vypadávaly neskutečně kvalitní fotosešity, časopisy nebo krabičky. Na ultimátní kvalitě měl bezesporu lví podíl unikátní tiskový řadič Fujifilm RevoriaFlow PC11, který disponuje na trhu zcela unikátními technologiemi léta vyvíjenými v laboratořích Fujifilm. Za všechny vypíchnu technologii na vylepšení vzhledu RGB fotografií , která přímo na RIPu využívá metody AI (umělé inteligence) a dokáže plně automaticky vylepšit vzhled každé jedné fotografie v tištěném dokumentu a to nejen SW vylepšením daného obrazu, ale dokáže do něho doplnit i fyzicky přítomný Pink toner a dále tak posunout kvalitu výsledné tiskoviny, a to vše bez zásahu operátora, bez čekání a hlavně zadarmo, protože funkcionalita je standardní součástí konfigurace! Stroj Revoria PC 1120 se na Českém trhu představil v perfektním světle a pozitivní ohlasy z vašich řad jsou příslibem pro brzké instalace ve vašich společnostech!

Ještě jednou děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další spolupráci!

polygraf
Veletrh

SKORI Fuji na Polygrafu!

S radostí oznamujeme, že nás ve dnech 25. až 27. 4. 2023 můžete navštívit na již 28. ročníku veletrhu Reklama Polygraf 2023. Veletrh se koná jako vždy na výstavišti v Praze Letňanech.

PVA EXPO Praha - Letňany
25. až 27. dubna 2023

Vstup značky Fujifilm na český digitální polygrafický trh je ve třicetileté historii ČR naprosto unikátní okamžik, který se nebude opakovat a veletrh je první příležitost, jak se s našimi produkty seznámit naživo.

Na našem stánku, v hale č.1, bude připraven se Vám věnovat náš celý obchodní tým. Během celého veletrhu Vám budeme mít možnost předvést celé portfolio produkčních tiskáren Fujifilm, které je v tuto chvíli na trhu v České republice k dispozici. Všechny stroje bude možné vyzkoušet v provozu vč. velice zajímavých vstupních i výstupních zařízení, které máme k dispozici. Máme připraveny i naprosto horké novinky. Víc ale nechceme prozrazovat, nebylo by to ono, přijďte se podívat sami!

Srdečně Vás zveme!

Pokud máte zájem o bezplatnou vstupenku – prosím vyplňte nám tento malý formulář a my Vám ji zašleme na Váš e-mail!

logo FujiFilm
Aktualita

Digitální tiskárny Fujifilm konečně v České republice!

Společnost SKORI Fuji je autorizovaným obchodním a servisním partnerem Fujifilm v ČR. Naše dlouholeté zkušenosti z poskytování služeb v oblasti digitálního tisku jsme přetavili do silného partnerství s technologickým lídrem v oboru - společností Fujifilm.

Česká Republika
1. dubna 2023

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

je mi ctí Vám oznámit, že od 1.4.2023 začala na území České republiky operovat nová společnost SKORI Fuji, s.r.o.

Společnost SKORI Fuji, s.r.o. vznikla s cílem prodávat, servisovat a poskytovat veškeré služby spojené s tiskovými technologiemi Fujifilm. Jsem opravdu rád, že mohu být u tohoto historického okamžiku, kdy na trh v Evropě a České republice vstupuje jeden z lídrů v našem oboru. SKORI Fuji není jen „u toho“, ale je přímo součástí tohoto strategického vstupu, pro který se Fujifilm rozhodl!

Toto je však pouhý začátek a mohu Vám slíbit, že se letos máte na co těšit. Jsme dobře připraveni k tomu Vám pomáhat v růstu a budování Vašeho podnikání!

Především se můžete spolehnout, že pokud nás jenom oslovíte nebo se rozhodnete s námi spolupracovat – chybu neuděláte!

Na širokou a dlouhodobou spolupráci se už upřímně těším.

Bohuslav Skořepa, zakladatel SKORI Fuji, s.r.o.

Proč Fujifilm od SKORI Fuji?

logo fujifilm
Fujifilm je tradiční silná japonská značka

s téměř 90.letou historií a lídr v oblasti digitálního tisku se 60.letou tradicí. Po desítkách let vývoje a výroby těch nejlepších tiskáren jako OEM pro jinou značku nyní nově vstupuje i na evropský trh.

logo fujifilm
Fujifilm má vlastní nezávislý vývoj

a výrobu, využívá zkušeností a přesahu do jiných oborů jako je chemický průmysl, optika, diagnostická a medicínská technika. Fujifilm garantuje kvalitu jak tiskáren samotných, tak i spotřebního materiálu a náhradních dílů.

logo skori s.r.o.
SKORI Fuji vzniklo s jediným cílem

a to posunout distribuci produkčních digitálních tiskáren a podporu Vás uživatelů v České republice na novou úroveň. Garantujeme tu nejvyšší kvalitu servisních služeb.