Loading...

Revoria Press E1 Series

Revoria E1 dokáže konzistentně černobíle tisknout v nejvyšší kvalitě, rychlostí až 136 stran za minutu. Tiskárna je schopna nepřetržitého provozu, díky kvalitnímu inovativnímu podtlakovému podavači a rozsáhlým možnostem finišingu, produkuje širokou škálu vysoce kvalitních černobílých tiskovin.

Vyšší produktivita na požádání

Všestranná a vyspělá řada tiskáren určená pro výrobu černobílého tisku

Produktivita

136

stran/min
Vynikající

2400 x 2400 dpi

kvalita tisku
Až do

350 g/m²

média
Vysokokapacitní podavač

Podtlakové podávání
Vzduchová asistence podání

Modul vyrovnání papíru D1

Korekce zvlnění v reálném čase
(3 úrovně nahoru / Vypnuto / 3 úrovně dolů)

Vkladač D1

Vkládání předtištěných nebo prokládacích archů

Vysokokapacitní stohovač A1

Stohování 5000 listů
Jeden nebo dva stohovače
Pojízdný vozík
Horní výstupní přihrádka pro dlouhé formáty

Oboustranný podélný ořez s rýhováním D2

Horní a dolní ořez a rýhování hotového výtisku

Jednotka skládání CD2

Z-složení poloviny listu, trojsklad

Finišer D6 / Finišer D6 s výrobou brožur

Třídění / stohování / Sešívačka (100 listů) / Děrovačka
Sedlové šití / Vazba V1 (až 30listů)
Jednoduché skládání
Výstup dlouhých listů

Tvarovačka hřbetu brožur a řezačka D1

Tvarování hřbetu brožur V1 do čtverce

Čelní ořez brožur

Proč řadu Revoria E1?

Stabilní a spolehlivá produkce rychlostí až 136 stran za minutu

Vynikající kvalita tisku ve vysokém rozlišení 2400 x 2400 dpi

Mimořádně univerzální, s širokou škálou gramáží papíru, možností podávání a dokončování.

Nová řada digitálních tiskových strojů Revoria od společnosti Fujifilm

Revoria není obyčejná řada. Pochází od Fujifilm – společnosti s rozsáhlými znalostmi ofsetového i digitálního tisku, s dlouhou historií poskytování špičkových a udržitelných tiskových řešení a s kulturou poctivého a otevřeného dlouhodobého partnerství. S ambiciózním plánem uvést v rámci této řady nové tonerové digitální tiskové stroje je to jen začátek.

Stabilní doprava papíru

Velké poloměry otáčení na dráze papíru znamenají, že je doprava papíru rychlá a stabilní. Dráha papíru navíc obsahuje mechanismus vertikální inverze papíru pro 2stranný tisk, jenž snižuje zakřivení pro minimalizaci zasekávání papíru. A na závěr: protože je toner EA-Eco LGK fixován při nižších teplotách, má teplo generované fixovaným papírem menší vliv na dopravní mechanismus, čímž se minimalizují potíže s dopravou papíru.

Podavač s podtlakovým podáváním a zlepšenými možnostmi manipulace s papírem

Podavač s podtlakovým podáváním využívá malé množství vzduchu pro snadné oddělení a účinné podání jednoho listu. To zlepšuje podávací funkci u mnoha druhů papíru, jako je papír s nadměrným množstvím prachu, předtištěný papír s práškem, papír s nerovnoměrnou texturou nebo natíraný papír, který je náchylný ke slepování. Navíc je dosaženo stabilního podávání při vysokých rychlostech pro různé gramáže, od nízké po vysoké, a formáty papíru, od malých po velké.

Nepřetržitý produkční tisk

Vysokokapacitní podavače i stohovače umožňují nepřetržitý produkční tisk. Kromě toho je možné výměnu kazety a doplňování papíru provádět v průběhu tisku, přičemž jediná vysokokapacitní tonerová kazeta vystačí na tisk 71 500 stránek.

Už žádné podání více listů a vložení prázdné stránky

Snímač detekce podání více listů sleduje tok papíru, aby nedošlo k podání více listů papíru najednou. Při detekci podání více listů se tisk přeruší za účelem prevence vložení prázdné stránky.

Srdce tiskárny využívá laserový systém Vertical Cavity Surface Emitting Lasers jako zdroj světla. Umožňují tisk s ultravysokým rozlišením 2400 × 2400 dpi tak, že simultánně generuje obrazy pomocí 32 laserových paprsků.

Toner EA-Eco LGK pro vysokou kvalitu obrazu

Toner EA-Eco LGK s extrémně malými částicemi o velikostech 6,5 mikronu dokáže reprodukovat hladké, jemné gradace ve fotografiích a dosáhnout uniformní hustoty i velmi jemný text. Zároveň generuje i snadno čitelný tištěný text s nižším leskem, který je také šetrný ke zraku.

Vyspělá přenosová jednotka pro stálou rychlost dopravy papíru

Stabilní rychlost pohonu přenosového pásu byla navržena k prevenci kolísání rychlosti dopravy papíru. Toho bylo dosaženo zvětšením průměru válce včetně automatického seřizování kontaktního tlaku mezi přenosovým pásem a válcem. Tato opatření tak zajišťují stálé přenosové rychlosti všech druhů papíru.

Registrace s ultravysokou přesností

Technologie IReCT (Image Registration Control Technology) měří přesnou polohu listů při vysokých rychlostech a v reálném čase provádí korekce chybné registrace vytištěných obrazů či zkreslení na každém listu pro zajištění nejvyšší možné kvality.

Zachování kvality tisku díky snadným seřízením

K zachování kvality tisku lze provádět snadná seřízení pomocí procesu SIQA (Simple Image Quality Adjustment) pouhým vytištěním a naskenováním kalibračního archu. To zajišťuje stálou kvalitu tisku se správně seřízenou tiskovou polohou, kolmostí, šikmostí a zvětšením či zmenšením na přední i zadní straně.

Vylepšení hran ke zvýšení kvality obrazu

Vyšší kvalita obrazu je zajištěna technologií „Edge Enhancement“, která vyhlazuje zubatost na hraně tenkých čar a obrysů textu, společně s technologií „Adjust Invert Text/Line Weight“, která koriguje zesílený/rozmazaný text.

Širší výběr rastrovacích voleb

Nyní jsou k dispozici různá nastavení rastru včetně rastru FM, který potlačuje moaré.

Široká škála gramáží papíru, možností podávání a dokončovacích systémů zajišťuje nejvšestrannější výrobu.

Schopnosti manipulace s médii

Řada Revoria E1 zvládne širokou škálu gramáží papíru od nízké gramáže 52 g/m² až po vysokou gramáž 350 g/m². Horní mez pro vysokou gramáž byla zvýšena díky návrhu dráhy papíru a využití řídicího mechanismu, který teď automaticky přepíná přítlak fixačního válce mezi dvěma úrovněmi. Též bylo dosaženo jemného řízení pro rozšíření řady podporovaných natíraných a speciálních papírů.

K dispozici jsou nyní formáty papíru od A6 do 330,2 × 488 mm. Celoplošný tisk na archy SRA3 (320 × 450 mm) je také možný pro výrobu brožur či letáků, které musejí mít spadávku. Kromě toho je k dispozici i bannerový tisk na papír o délce až 660,4 mm. To znamená, že jsou nyní možné nové aplikace tisku, např. velmi působivé panoramatické plakáty.

Tisk se správným nastavením pro každý druh média

Pomocí „Custom Paper Settings“ lze zaregistrovat až 100 druhů papíru. To nyní umožňuje provádět konfigurační nastavení, jako jsou zarovnání, poloha přeložení a fixační teplota, v závislosti na použitém papíru pro maximalizaci kvality obrazu.

Široká škála možností podávání a dokončování nyní umožňuje sestavit flexibilní systémy tisku, které umožňují inline tisk mnoha různých typů brožur. Mezi nyní podporované možnosti patří vkládání listů, trojstranný ořez a sedlově sešité brožury s rovným hřbetem.

Pro řadu Revoria E1 je k dispozici volitelný tiskový server RevoriaFlow nabízející vynikající kvalitu a produktivitu …

Zpracování obrazových dat pro maximalizaci výkonu tisku

Špičkový tiskový server umožňuje vysoké rychlosti a vynikající kvalitu obrazu pomocí využití technologií zpracování obrazu vypracovaných při vývoji tiskáren pro barevnou výrobu. Na tomto zařízení jsou generovány obrazy s plynulými rastry o vysokém rozlišení 2400 x 2400 dpi pomocí jedinečných technologií digitálních rastrů HQ spol. Fujifilm.

A kromě toho náš jedinečný formát přechodových dat zjednodušuje zpracování RIP. Při běžném zpracování RIP trvají výpočty velmi dlouho kvůli velkým objemům dat. Nicméně nové algoritmy procesu RIP spol. Fujifilm automaticky zjišťují objekty, jako jsou obrazy a text, a zpracovávají je ve správném formátu, čímž se výrazně zkracuje doba zpracování bez snížení kvality obrazu.

Vysokorychlostní velkoobjemový tisk proměnných dat

Díky využívání standardních jazyků PPML, PDF/VT-1 a PDF/VT-2 pro tisk proměnných dat je v této době možný vysokorychlostní velkoobjemový tisk personalizovaných dokumentů včetně přímé pošty, vyúčtování, výpisů atd.

Důležitá tisková data poskytovaná zákazníky mohou být chráněna před jejich narušením díky bezpečnému odstranění z tiskového serveru: pak nelze tato data obnovit ani softwarem pro obnovu dat. Kromě toho lze data v tiskárně zašifrovat nebo bezpečně odstranit, aby nedošlo k neoprávněnému přístupu.

Podpora Adobe® PDF Print Engine

Algoritmus Adobe® PDF Print Engine přímo ripuje data PDF. Dokonce lze zpracovat soubor PDF s průhledností či vrstvami a tak snadno používat efekty rozostření, vrženého stínu a záře.

JDF Workflow

Je podporován JDF, což je komunikační a protokolový standard v tiskovém odvětví. To znamená, že tiskárny řady E1 lze integrovat do systémů výrobního workflow a disponovat tak hybridním workflow pro ofsetový i digitální tisk.

Napište nám, domluvíme si schůzku a probereme to osobně u dobré kávy

Kontaktní formulář

Zdá se pořádku ;-)
Zadejte Vaše jméno (3 až 50 znaků)!
Zdá se pořádku ;-)
Zadejte platný email!
Nepovinné, v pořádku ;-)
Zadejte platné tel.číslo!
Zdá se v pořádku ;-)
Napiště nám zprávu (10 až 500 znaků)!
...

Soubory ke stažení

Pokud hledáte nějaké další informace, zkuste se podívat na stránku Ke stažení, kde najdete další PDF materiály a tiskové ovladače.

Ke stažení