Loading...

Revoria Press PC1120

Revoria Press PC1120 je vybavena unikátním tiskovým mechanismem, který umožňuje používat až 6 barevných stanic v jednom průchodu a nabízí použít kombinaci až 10 barev, včetně zlaté, stříbrné, bílé, růžové a 2 druhů čiré. Barvy jsou konfigurovatelné v šesti stanicích +CMYK+, tedy jedna dodatková barva PŘED a jedna PO základních CMYK separacích. Díky špičkové kvalitě tisku, neuvěřitelné všestrannosti potisku médií, povrchových úprav a největšímu barevnému gamutu není divu, že tento oceňovaný tiskový stroj bere trh útokem.

10 barev, 6 stanic, neomezený potenciál

Popusťte uzdu své fantazii, kreativitě a prostě tvořte unikátní tiskoviny

Produktivita

120

stran/min
Jediným průchodem

6

barev
Potiskne

52 - 400g/m²

média
Široký výběr vysokokapacitních podavačů

Podtlakové podávání
Vzduchová asistence podání
Detekce dvojitého podání média
Podávání dlouhých listů

Modul vyrovnání papíru D1

Korekce zvlnění v reálném čase

Vkladač D1

Vkládání předtištěných nebo prokládacích archů

Static Eliminator D1

Aktivní, řízená neutralizace statického náboje z média

Vysokokapacitní stohovače A1

Stohování 5000 listů
Jeden nebo dva stohovače
Pojízdný vozík
Horní výstupní přihrádka pro dlouhé formáty

Oboustranný podélný ořez s rýhováním D2

Horní a dolní ořez a rýhování hotového výtisku

Jednotka skládání CD2

Z-složení poloviny listu, trojsklad

Finišer D6 / Finišer D6 s výrobou brožur

Třídění / stohování / Sešívačka (100 listů) / Děrovačka
Sedlové šití / Vazba V1 (až 30listů)
Jednoduché skládání
Výstup dlouhých listů

Tvarovačka hřbetu brožur a řezačka D1

Tvarování hřbetu brožur V1 do čtverce

Čelní ořez brožur

Proč tiskárnu Revoria Press PC1120?

Použití celkem 10 barev a zušlechtění povrchu, ze kterých lze vždy 6 tisknout v jediném průchodu, jednu „nad“ a jednu „pod“ CMYK. To Vám dává neuvěřitelný kreativní potenciál při vytváření tiskovin!

Jedinečná kombinace možností podávání, skládání, ořezávání a výroby brožur pro úplnou flexibilitu dokončování.

Tiskne velmi spolehlivě, s perfektním soutiskem, ve vysoké kvalitě a v širokém gamutu, rychlostí 120 stran za minutu na nejrůznější typy médií.

Nový pokročilý digitální tiskový stroj Revoria od společnosti Fujifilm

Revoria není obyčejná řada. Pochází od Fujifilm – společnosti s rozsáhlými znalostmi ofsetového i digitálního tisku, s dlouhou historií poskytování špičkových a udržitelných tiskových řešení a s kulturou poctivého a otevřeného dlouhodobého partnerství. S ambiciózním plánem uvést v rámci této řady nové tonerové digitální tiskové stroje je to jen začátek.

Představte si až šest barevných stanic současně on-line se speciálními tonery, které zajistí bílé, zlaté, stříbrné, čiré, růžové a texturované povrchové úpravy. Pak přidejte možnost tisku jedné od každé před snášením CMYK a také po něm pro nekonečný počet kreativních možností. Revoria Press PC1120 je jediný tiskový stroj, který dokáže nabídnout takovou flexibilitu s minimem starostí a prostojů. Jiné platformy vyžadují k docílení stejného výstupu vícenásobné průchody strojem a výměnu barev mezi stanicemi.

Precizní toner pro jasnost a rozlišení

Toner Super EA-Eco* má také jednu z nejmenších velikostí tonerových částic na světě. Proto lze reprodukovat malé znaky i tenké čáry s vyšší ostrostí, vykreslovat polotóny a přechody s nižší zrnitostí a též reprodukovat tvary bodů věrněji, což přináší prvotřídní kvalitu tisku.

* Všechny tonery kromě bílého jsou tonery EA-Eco

Korekce plynulé gradace

Mimořádně plynulá gradace s rozlišením 1200 x 1200 dpi a 10bitovým zpracováním, čtyřikrát větším než dříve, umožňuje vytvářet hladší, ostřejší a jasnější kvalitu než kdykoli předtím.

Vylepšení hran zlepšuje schopnost tisku jemných čar a textu

Vyhlazení na okraji obrázku koriguje zubatost polotónových čar a textu.

Tiskový stroj Revoria Press PC1120 lze konfigurovat s jedinečnou kombinací možností podávání včetně nového nového podtlakového podavače, který je také dostupný pro podávání bannerových listů až do 1,2 m. Škála možností skládání, ořezu a tvorby brožur je nyní též doplněna o nový neutralizátor statické elektřiny, jenž je potřeba k manipulaci s fóliemi a jinými syntetickými médii. S takto komplexní škálou možností lze tiskový stroj Revoria Press PC1120 zkonfigurovat s těmi nejvhodnějšími možnostmi pro daný projekt, nebo jej rozšířit pro jakýkoli druh budoucí zakázky.

Nový modul Static Eliminator udržuje syntetická média v pohybu

Přidání bílé do tiskového stroje Revoria Press PC1120 otevírá potenciál tisku na fólie pro nálepky, štítky, okenní polepy a materiály s velmi nízkou gramáží. Bez účinné neutralizace statické elektřiny po procesu fixace se mohou syntetické listy nábojem slepit, což znesnadňuje manipulaci s nimi. Nový modul Static Eliminator zjednodušuje a zvyšuje spolehlivost povrchové úpravy pomocí dvoufázového procesu, který je možné přesně seřídit podle médií včetně některých papírů, jejichž zpracovávání by jinak bylo obtížné.

Nový podtlakový podavač médií zvládne i bannery

Přesné a spolehlivé podávání papíru celé řady druhů papíru, a dokonce i obtížných podkladů, je nutností pro efektivní tisk na požádání. Podtlakový podavač médií tiskového stroje Revoria Press PC1120 má podávací mechanismus ofsetového typu, který přidává novou úroveň řízení pro papír s nízkou až velmi vysokou gramáží malého či velkého formátu, dokonce i pro listy s formátem banneru. Transport kyvadlové hlavy přisává papír nahoru a odděluje listy, které by byly obvykle náchylné ke slepení.

S tiskovým serverem Revoria Flow není třeba kupovat žádné další moduly. Vše potřebné k výrobě a správě úžasného tisku je již v jeho ceně: neomezený počet vzdálených klientů, silný editor vyřazování, rozšířená správa barev, sesouhlasení přímých barev, nástroje k sestavování dokumentů, zaslané zprávy, prohlížeč rastrových obrazů a zobrazení časové osy výroby jsou jen některé z funkcí.

Nová AI (Artificial intelligece) umělá inteligence automaticky optimalizuje kvalitu obrazu podle typu snímku. Dokonce i nekvalitní snímky, které jsou příliš tmavé nebo světlé, v protisvětle nebo se špatnými barvami pleti či oblohy, systém automaticky upraví a vytiskne v nepřekonatelné kvalitě.

Revoria Flow PC12 umožňuje také automatické vylepšení pleťových odstínů pomocí růžového toneru, výrazně rozšiřuje barevný gamut a dokáže věrně simulovat Pantone Metalics a Pantone Orange 021C

Aplikace

Objevte neomezené tvůrčí možnosti

Tiskový stroj Revoria Press PC1120 kombinuje schopnosti i jednoduchost a usnadňuje výrobu ohromující škály kreativního tisku bez nepohodlí těch provizorních řešení, která lze zažít u jiných tiskových strojů. Kombinací většího počtu efektů a rozšíření na tiskovém stroji lze v jediném průchodu dokázat více. Zvyšuje produktivitu, generuje vyšší hodnotu, přináší obchodní růst.

Buyers Lab 2022 Pro Award

Tiskárna Revoria Press PC1120 nedávno získala ocenění Keystone Intelligence BLI Pro Award jako „vynikající velkoobjemové produkční zařízení CMYK+“

Jasným vítězem jsou světlé tóny

Zvýrazněte názvy a nadpisy pomocí čistého, dokonale registrovaného čirého toneru a přidejte další rozměr personalizovanému tisku. Kreativní využití čiré vrstvy dodává nádech luxusu i v případě přidání jemných vzorů a pozadí.

Přidání růžové barvy pro zlepšení výsledků

Jakmile do mixu přidáte růžový toner, budou tóny pleti všech odstínů hladší s výrazně sníženou zrnitostí. Expertiza Fujifilm v oblasti AI (umělá inteligence) automaticky spravuje rovnováhu mezi azurovou a růžovou pro vždy dokonalé výsledky. Růžová také přidává širší škálu tisknutelných barev a zvětšuje paletu barev v nachových, oranžových a žlutých odstínech.

Vyšší, širší a delší tisk bannerů

Schopnost tisku na média o délce až 1,2m rozšiřuje možnosti nabízet vlajky a bannery, vertikální kalendáře, knižní obálky a obaly, knižní pouzdra nebo kreativnější skládačky do knih či časopisů, skládané brožury a varhánkovité skládání.

Brilantní bílá s vysokou krycí schopností

Schopnost stroje Revoria Press PC1120 tisknout bílou barvou s vysokou krycí schopností je nezbytná pro tisk na speciální média, okenní polepy, štítky a nálepky na průhledná média, a otevírá celou řadu možností na tmavším papíru a kartonu/lepence.

Přidejte do mixu stříbrnou a zlatou

Metalické tonery se neomezují pouze na světlé tóny. Přidejte stříbrnou a zlatou do mixu s jinými barvami pro neomezené kombinace a počty nových barev.

Zajímavá videa ke shlédnutí

Napište nám, domluvíme si schůzku a probereme to osobně u dobré kávy

Kontaktní formulář

Zdá se pořádku ;-)
Zadejte Vaše jméno (3 až 50 znaků)!
Zdá se pořádku ;-)
Zadejte platný email!
Nepovinné, v pořádku ;-)
Zadejte platné tel.číslo!
Zdá se v pořádku ;-)
Napiště nám zprávu (10 až 500 znaků)!
...

Soubory ke stažení

Pokud hledáte nějaké další informace, zkuste se podívat na stránku Ke stažení, kde najdete další PDF materiály a tiskové ovladače.

Ke stažení