Loading...

Revoria Press EC1100

Revoria Press EC1100 je všestranná produkční tiskárna schopná tisku ve vysokém rozlišení při vyšších produkčních rychlostech. Podporuje širokou škálu aplikací díky svým kreativním dokončovacím schopnostem a všestranné manipulaci s médii, včetně dlouhého formátu až do 1200mm a těžkého papíru až do 400 g/m².

Vysoce kvalitní, produktivní a všestranná

Vynikající produkční tiskárna střední třídy vhodná pro široké spektrum aplikací

Vynikající

2400 dpi, 10-bit

kvalitu tisku
Produktivita

až 100

stran/min
Potiskne

52 - 400g/m²

média
Široký výběr vysokokapacitních podavačů

Podtlakové podávání
Vzduchová asistence podání
Detekce dvojitého podání média
Podávání dlouhých listů

Modul vyrovnání papíru D1

Korekce zvlnění v reálném čase

Vkladač D1

Vkládání předtištěných nebo prokládacích archů

Vysokokapacitní stohovače A1

Stohování 5000 listů
Jeden nebo dva stohovače
Pojízdný vozík
Horní výstupní přihrádka pro dlouhé formáty

Oboustranný podélný ořez s rýhováním D2

Horní a dolní ořez a rýhování hotového výtisku

Jednotka skládání CD2

Z-složení poloviny listu, trojsklad

Finišer D6 / Finišer D6 s výrobou brožur

Třídění / stohování / Sešívačka (100 listů) / Děrovačka
Sedlové šití / Vazba V1 (až 30listů)
Jednoduché skládání
Výstup dlouhých listů

Tvarovačka hřbetu brožur a řezačka D1

Tvarování hřbetu brožur V1 do čtverce

Čelní ořez brožur

Proč tiskárnu Revoria Press EC1100?

2400 dpi a toner EA-Eco pro vynikající výsledky na natíraném i nenatíraném papíru

Jedinečná kombinace možností podávání, skládání, ořezávání a výroby brožur pro úplnou flexibilitu dokončování.

Tiskne velmi spolehlivě, s perfektním soutiskem, ve vysoké kvalitě a v širokém gamutu, rychlostí 100 stran za minutu na nejrůznější typy médií.

Nový pokročilý digitální tiskový stroj Revoria od společnosti Fujifilm

Revoria není obyčejná řada. Pochází od Fujifilm – společnosti s rozsáhlými znalostmi ofsetového i digitálního tisku, s dlouhou historií poskytování špičkových a udržitelných tiskových řešení a s kulturou poctivého a otevřeného dlouhodobého partnerství. S ambiciózním plánem uvést v rámci této řady nové tonerové digitální tiskové stroje je to jen začátek.

  1. Obálky
  2. Vysoká gramáž (400 g/m²)
  3. Dlouhý formát (864 mm) oboustranně
  4. Celoplošný ořez
  5. Vstupenky
  6. Pohlednice
  7. Vizitky
  8. Dlouhý formát (1200 mm)
Poznámka: Vzorky v tomto katalogu zahrnují ty, které vyžadují samostatnou konečnou úpravu.

Maximální rychlost 100 stran/min a vysoká produktivita u úloh se smíšenými médii

Dosáhněte vysoké míry využití díky vysoce výkonnému tiskovému stroji s rychlostí 100 stran za minutu u médií A4 52 až 300 g/m². Dokonce i na těžších médiích mezi 300 a 400 g/m² je vysoká rychlost udržována na 80 stranách za minutu. Tiskněte smíšené úlohy* z natíraného a nenatíraného papíru s minimálními prostoji a s optimalizací kvality obrazu při výměně papíru. Tisk banerů do velikosti 330 x 1200 mm rychlostí 12 stran/min v kombinaci s podtlakovým podáváním.

* Pokud je vybrána stejná velikost papíru a priorita rychlosti.

Podavač s podtlakovým podáváním a zlepšenými možnostmi manipulace s papírem

Podavač s podtlakovým podáváním využívá malé množství vzduchu pro snadné oddělení a účinné podání jednoho listu. To zlepšuje podávací funkci u mnoha druhů papíru, jako je papír s nadměrným množstvím prachu, předtištěný papír s práškem, papír s nerovnoměrnou texturou nebo natíraný papír, který je náchylný ke slepování. Navíc je dosaženo stabilního podávání při vysokých rychlostech pro různé gramáže, od nízké po vysoké, a formáty papíru, od malých po velké.

Podporuje dlouhé formáty až do 1200 mm

Tiskárna podporuje širokou škálu velikostí papíru od 98 x 148 mm do 330 x 488 mm. Podavač pro dlouhé formáty papíru umožňuje tisk banerů 330 x 660 mm s možností jednostranného tisku až do velikosti 330 x 1200 mm a automatický oboustranný tisk až do velikosti 330 x 864 mm, což otevírá nové obchodní příležitosti.

Podporované velikosti

Široká škála gramáží papíru od 52g/m² do 400g/m²

Vytisknout lze vše od tenkých skládaných letáků až po silné vizitky. Kromě toho si stroj poradí nejen s dlouhými papíry o vysoké gramáži až 350g/m2*, ale díky efektivní manipulaci s médii a všestrannému tisku dokáže splnit širokou škálu požadavků zákazníků.

* Pro jednostranný banerový tisk do 330 x 660 mm z volitelného podtlakového podavače C1-DSXL nebo přidaného podtlakového podavače C1-DSXL-L. Podporovaná gramáž papíru se liší v závislosti na podavači a délce papíru. Podrobné informace najdete v brožuře.

Vysoké rozlišení 2400 dpi a vynikající registrace

Laser VCSEL-ROS poskytuje rozlišení tisku 2400dpi, zatímco energeticky úsporný toner EA-Eco* dosahuje vynikajících výsledků na natíraném i nenatíraném papíru a poskytuje vysoce kvalitní tisky srovnatelné s ofsetovým tiskem. Kromě toho přední/zadní registrace až 0,5 mm (0,8 mm u standardních zásobníků) zajišťuje vysoce kvalitní oboustranný tisk.

* Emulsion Aggregation-Eco Toner

10-bitové zpracování a vyhlazení polotónů

10-bitové zpracování umožňuje dosahovat až 1024 polotónů (namísto 256 s 8bitovým systémem), což znamená, že lze dosáhnout lepší kontroly a vyšší kvality reprodukce. Kromě toho se na obrázcích a vektorové grafice používá korekce odstupňování, která věrně reprodukuje jemné odstíny, gradace barev a jemné prolnutí barev. To je zvláště cenné při tisku barevných přechodů, odstínů pleti a stínů.
10-bitové vs 8-bitové zpracování

Stabilní reprodukce barev s 3D kalibrací

Revoria Press EC1100 umožňuje přesnou kalibraci barev pomocí inline senzoru nebo spektrofotometru X-Rite i1® Pro 3. Podporuje také stabilní reprodukci barev, má funkci 3D kalibrace s vysokým rozlišením, obsahuje zpětnou vazbu pro podporu jednotlivých i smíšených barev.

Automatizace s Inline Sensorem

Revoria Press EC1100 má inline snímač, který automaticky provádí úpravy řady kritických výrobních parametrů, včetně zarovnání obrazu na médium, přenosu obrazu, rovnoměrnosti hustoty a křivky reprodukce tónu. To šetří čas, optimalizuje kvalitu a zvyšuje efektivitu výroby pro jednoduchý a spolehlivější provoz. To je zvláště užitečné pro delší bannerový papír, který má tendenci zkreslovat nebo trpět chybnou registrací bez těchto automatických úprav.

Optimalizace tiskových podmínek pro každý typ papíru pomocí vestavěné knihovny médií

Minimalizujte úpravy při nastavování tiskové úlohy s předem zaregistrovaným nastavením typu papíru v knihovně médií, jako je napětí a korekce zvlnění. Případně můžete přizpůsobit předem vložený doporučený seznam papíru a uložit až 1 000 různých nastavení typu papíru pro rychlejší nastavení.

Shoda barev pomocí skenu

Naskenováním existujícího tištěného materiálu snadno dosáhnete replikace barev dříve vytištěného dokumentu i bez znalosti tiskových podmínek a to i u dokumentů vytištěných na jiném zařízení.

Automatické odstraňování listů po uvíznutí papíru

Funkce automatického odstranění uvíznutých papírů výrazně zkracuje prodlevu po záseku papíru. Když dojde k zaseknutí papíru, vloží se ofsetové stránky, aby se identifikovaly chybějící nebo opakující se stránky.

Podporované technologie

Supported Technologies

1. Ovládací panel
Snadný přístup k nastavení, zobrazení stavu úlohy nebo chyb pomocí velkého 10,1palcového dotykového panelu z tekutých krystalů.
2. VCSEL-ROS / EA-Eco toner*
VCSEL-ROS poskytuje rozlišení tisku 2 400 dpi, zatímco energy-efficient EA-Eco toner* dosahuje synergického efektu s řízením objemu toneru na základě natíraného/nenatíraného papíru a poskytuje vysoce kvalitní tisky srovnatelné s ofsetovým tiskem.

* Emulsion Aggregation-Eco Toner.

3. Podtlakové podávání / Detekce vícenásobného podání
Podtlakový podavač papíru* je vybaven naším patentovaným podtlakovým mechanismem, který stabilizuje různé druhy papíru pro vysokorychlostní podávání.
Zařízení pro detekci vícenásobného podávání detekuje vícenásobné podávání a zajišťuje přesný tisk dokumentů.

* Volitelné

4. Mechanismus automatické registrace
Tento mechanismus koriguje náklon papíru pohybujícího se vysokou rychlostí a stabilizuje dráhu papíru.
5. Kompaktní pásová fixační jednotka

Kompaktní pásová fixační jednotka zajišťuje rovnoměrné teplo a tlak, potřebné pro zažehlení na široké škále papírů, včetně silného papíru.

A. Tepelné válce
B. Přítlačné válce
C. Fixační podložka

Compact Belt Roll Fuser
6. Vestavěný vyrovnávač průhybu
Tiskový stroj Revoria Press EC1100 koriguje zkoucení papíru a zabraňuje vzniku problémů, které mohou negativně ovlivnit stabilní průběh tisku. Míru korekce lze nastavit tak, aby odpovídala směru a velikosti prohnutí jakéhokoliv typu papíru.
7. Kompaktní jednotka pro chlazení papíru
Stabilizovaný přenos papíru a hladké dokončování vysoce kvalitních tiskových úloh zajišťuje kompaktní jednotka pro chlazení papíru.
8. Inline Sensor
Díky automatickému nastavení kalibrace barev, zarovnání obrazu na médium, nastavení přenosu obrazu, nastavení denzity uniformity a nastavení křivky tonální reprodukce, už nemusíte ztrácet čas odstávkami stroje a ručním seřizováním.
9. Korekce zvlnění v reálném čase
Upravte míru zvlnění ve výtiscích instalací volitelného vyrovnávače D1.
Tiskové servery EC11 a EC12
K dispozici jsou tyto externí řadiče: Fiery EC12 jako základní model a Fiery EC11 jako volitelný tiskový řadič.

Dokončovací aplikace

Objevte řadu kreativních možností, které poskytují modulární možnosti podávání a dokončování, jež jsou k dispozici jako součást Revoria Press EC1100.

Napište nám, domluvíme si schůzku a probereme to osobně u dobré kávy

Kontaktní formulář

Zdá se pořádku ;-)
Zadejte Vaše jméno (3 až 50 znaků)!
Zdá se pořádku ;-)
Zadejte platný email!
Nepovinné, v pořádku ;-)
Zadejte platné tel.číslo!
Zdá se v pořádku ;-)
Napiště nám zprávu (10 až 500 znaků)!
...

Soubory ke stažení

Pokud hledáte nějaké další informace, zkuste se podívat na stránku Ke stažení, kde najdete další PDF materiály a tiskové ovladače.

Ke stažení